Březen 2009

Fotenky

16. března 2009 v 21:38 | Terushka |  Twilight saga - Galery
Na prvním je vidět Bellin náramek, který dostala v Zatmění od Jacoba i se srdcem, které později dostala od Edwarda...
A na druhém by měl být zásnubní prsten Bells.

Phota

16. března 2009 v 21:34 | Terushka |  Twilight saga - Galery

Jednou baletní studium... =o)


Bells, Edward a Charlie před stužkovanou.... =o)

Bella s Jakem na natáčení....

Z natáčení

16. března 2009 v 21:33 | Terushka |  Twilight saga - Galery

Jj... takhle to vypadá, když se potká James s Edwardem... =o)

Jak se opičky učili létat... =o)

Promo phota

16. března 2009 v 21:31 | Terushka |  Twilight saga - Galery
Takže nejprve Jasper a Alice...xDD
A na druhém obrázku jsou všichni Cullenovi - bez Edwarda...xDD Ten asi zrovna šmíruje Bellu...xDD

Částečný popis BD

16. března 2009 v 21:25 | Terushka |  Rozbřesk


Takže konečně jsem dočetla BD.... Samozřejmě jenom překlad... Přesto Rozbřesk je snad první díl ve kterém není žádná pořádná bitka...:-( I přesto, že se Volturiovy blíží aby zlikvidovali jak Nessie tak i zbytek Cullenů nestane se tak. Jediný, kdo to nepřežije je Irina, kterou dá Caius zničit, protože jim dala lživé informace. JInak také se dozvídáme, že Quileuté nejsou zůdrazňuji nejsou vlkodlaci nýbrž měniči... =o) JInak najednou se tam objeví jeden další poloupír - to je zásluha Alice a všichni se dzvídáme, že má spoustu sester... A že žije už 150 let... Takže se o Nessie nebdete muset bát... Bude žít slouho....xD No a to je tak asi všechno... Stejně ještě udělám souhrn jako u Stmívání a NM, ale nejdřív se musím dokopat k tomu udělat ho ze Zatmění...xD Jinak BD má happyend.... Málem bych zapomněla... Edward si nakonci přečte Belliny myšlenky...=o)


Je to od jedný holčiny která to už četla:-)
Já se to taky chystám číst:-)
Postupně:-)
Až se teda dokopu do knihovny :-)
A jestli to tam vůbec budou mít:-)

Obal BD

16. března 2009 v 21:21 | Terushka |  Rozbřesk
Rozbřesk neboli Breaking Dawn (BD - uvidíte častějc). U USA tahle knížka už vyšla a u nás by měla vyjít 14.2.2009 - tedy na Valentýna.... Jde o pokračování Zatmění... Někteří lidé si to pletou s Půlnočním Sluncem (Midnight Sun - nebo taky MS). MS je ale Stmívání jenom z Edwardova poheldu. Zatímco BD je čtvrtý díl. Kniha je rozdělená na tři části. První - která je z pohledu Belly, druhou - z pohledu Jacoba, a třetí opět z pohledu Belly. V této knize se vasltně všechno tak nějak vyřeší... Nevím jak moc všechno, protože jsem jí ještě nečetla... Jenom překlad... Ale nějak jsem se zasekla(jako já se čtení - ne překlad...=o)) u 30. kapitoly a nemůžu se dokopat k tomu abych pokračovala... Nevím proč... Jinak tohle je obal ke knize... Zatím jenom anglický....
český
Zatmění už v léte 10

16. března 2009 v 21:19 | Terushka |  Zatmění
Nový měsíc by jsem měli vidět už 20.11.2009


A Zatmění jen 7.měsíců po tom tedy 30.6.2010

No neni to super?

Takhle rychlej retmín jsem snad nezažila:-)

No jedně zas je v tom háček:-)

Jako vždycky musí bejt kurna nejakej hacek:-D

V létě míří do kin Toy Story 3

V listopadu kdy původně měla výt premiéra E(trojka)
je v kinech HP 7 relikvie smrti:-(
Proto přesunuli premiéru na léto ale to zas Toy story:-)
Snad to zvládnou držim palečky

Obaly Zatmění

16. března 2009 v 21:14 | Terushka |  Zatmění
Takže opět začneme tím českým....
A ještě ten původní... zase takovej hezčí no...nwm.. je to můj názor.... svůj kdyžtak napište do komentů... =o)

Co s Leah

16. března 2009 v 21:12 | Terushka |  Nový měsíc
Leah jednu z vlkodlací prý měla hrát Vanessa :-)
no mě by to nevadilo ale myslym že Van se na takovouhle roli moc nehodí a navíc psala že se chce věnovat hudbě a ne filmu.
No nakonec jí prý hrát nebude tak kdo tedy?

.
.
.
.
.
.
.
Prý se tam postava možná vůbec neobjeví!!!
Konkurz na ni ještě neproběhl!Už letos

16. března 2009 v 21:08 | Terushka |  Nový měsíc
Nový měsíc už letos?
V listopadu no neni to skvělý?:-D
Já mam radost tak rychle!
No ja bych klidně už zítra:-D
Ale jako logicky 2. už letos no super ne twe to si kina vydělaj:-)
Půjdu s kámoškou už se nemůžu dočkat:-)
Ale zas mě mrzí ten PotterxDDDTak je to taky dobrej film no :-)
Al já myslim že když bude mít 2. velkej úspěch že by to se Zatměním mohlo vyjít ne?

článekOdtud
Nový měsíc to stihne do kin už letos!
A konečně máme potvrzeného režiséra.
Pokud chcete vědět víc klik na CČ

režie NM

16. března 2009 v 21:01 | Terushka |  Nový měsíc

Všichni tak nějak doufali, že bude Katherine Hardwicke režírovat Nový měsíc, který navazuje na hypervýdělečné Stmívání, ale najednou je všechno jinak. A jak už tomu v Hollywoodu bývá, jsou k celé záležitosti dvě verze příběhu.
Podle té oficiální Katherine prostě nemůže přeskládat svůj rozvrh tak, aby natočila pokračování hitu, který vydělal 70 milionů dolarů za první víkend. Je moc šťastná, že si mohla jedničku natočit, přeje Summit Entertaiment hodně štěstí s dvojkou, bla, bla, bla... a začíná se hledat nový režisér/režisérka.
Jako obvykle je však o dost pravděpodobnější to, co se šušká v zákulisí. V Summitu byly s její prací nespokojeni. Za slušné vizuály prý může výhradně kameraman Elliot Davis, celý film musela zachraňovat Nancy Richardson ve střižně a hovoří se i o tom, že byly s Hardwicke na place všelijaké další potíže. A teď mi řekněte, čemu věříte víc...
Vyvstává z toho spousta otázek, ale tou hlavní je, kdo tedy Nový měsíc natočí. Už teď je jasné, že Summit naštve spoustu fanynek, které Hardwicke obdivovaly nejen kvůli jejímu zápalu pro projekt, ale cenily si ji i jako ženy-režisérky, která to dotáhla tak vysoko, takže se zřejmě budou snažit najít odpovídající náhradu. Mezi tipy se nejčastěji objevuje jméno Kathryn Bigelow, která má na svědomí třeba akční pecku Bod zlomu s Keanu Reevesem a Patrickem Swayzem.

Obaly NM

16. března 2009 v 20:58 | Terushka |  Nový měsíc
Takže ja jistě většina z vás ví v ČR jsou dva obaly... Tady je te první...
Tady je druhý... Novější... Mě osobně se sice líbil víc ten vlk.. Ale tak tohle taky není špatný... =o)
A nakonec ten původní, který se mi jako vždy líbí asi nejvíc no... A kterej upřednostňujete, vy? =o)
http://t-w-i-l-i-g-h-t.blog.cz

Podrobný popis NM

16. března 2009 v 20:56 | Terushka |  Nový měsíc
Kniha začíná Belliným, tak trochu prorockým snem. Zdá se jí, že je stará, vypadá jako její babička a Edward je s ní... pořád. Prorocké na tom je, že po probuzení zjistí, že má ten den narozeniny. Zase o rok starší... Pro Bellu hrozná představa. Z nějakého neznámého důvodu nemá narozeniny ráda. Možná to bude tím, že je potom vždy o něco starší než Edward a bojí se naplnění svého snu. Edward jí pozve k němu domů na oslavu, ktrou uspořádala Alice... A i přes Belliny námitky tam má dárky. Bella rozbalí pár dárků, když se během rozblování jednoho řízne o papír do prstu. Jasper, který je u Cullenů nejkratší dobua neumí se tak dokonale ovládat na Belu zaútočí. Zachrání jí sice Edward, ale dívka ztratí rovnováhu a spadne do hromady talířů a rozřeže si o střepy celou ruku a najednou kouká do očí šesti hladových( no spíš žíznivých =o)) upírů... Jediný Carlisle nic necítí - stal se totiž díky svéu povolání lékaře imunní vůči pachu lidské krve. Sešije Belle ruku a Edward jí odveze domů. Tři dny na to se chce jít Edward projít do lesa a Bella už dopředu tuší že jí neřekne nic příjemného... Chlapec jí oznámí, že on a s ním i jeho rodina odjíždějí. Bella ze začátku nechápe a tak jí Edward řekne, že už s ní nechce být, že už ho nebaví předstírat, že je člověk, a že Bellu už nemiluje. Ta ho chce zkusit přesvědčit, ale on uteče. Dívka se rozběhne za ním, ale pak spadne a zůstane ležet a brečet. V tomhle stavu jí najde Sam Uley.
Týden po tom Bella vůbec na nic nereaguje. Když jí chce Charlie poslat za matkou na Floridu, aby se vzpamatovala a zapomněla na Edwarda. Bella začne vyhazovat věci z kufru a vyvádět hůř jak pětileté děcko. Nakonec se jí podaří Charlieho přesvědčit a zůstává. Začíná komunikovat s okolím, ale nesměje se. Je jako Oživlá mrtvola. Jednou ji napadne, že když Edwrd porušil svůj slib, že to bude jako by nikdy neexistoval, což je pro ní nepředstavitelné, poruší i ona svůj, že se bued chovat tak aby se jí nic nestalo. Napadne ji to po jednom výletě s Jessicou do P.A. , kde narazí na skupinku - tentokrát neškodných mužů-, kteří jsou podobí těm z minula, kdy ji Edwarda zachránil-. Tehdy poprvé uslyší v hlavě jeho hlas. Od té doby vymýšlí jaké další pitomosti by mohla vyvádět. Jednou jede kolem nějakého domu a uvid 2 motorky, které se hodí tak akorát do šrotu. Přesto si je vezme - chlapec byl rád že se jich zbavil a dal jí je obě zadarmo. Ona si vzpomene na Jacoba Blacky, který je mechanik a nepadne ji, že by jí mohl pomoct motorky spravit a následně na nich jezdit. Ze začátku je všechno jednoduché. Jacob si Bellu oblíbí. Bella se díky němu začne vzpamatovávat. Jednou ale jedou Bells, Jake a Mike do kina, kde se Mikovi udělá špatně. Doma se udělá zle i Belle a potom jí volá Jacob, že je mu taky nějak špatně. Potom jí Jacob nebere telefony a Billy- Jacobův otec- jí řekne, že je nemocný, po tom že není doma a nakonec že nechce k telefonu. To Bellu rozčílí a jede ho navštívit Jake jí řekne, že už nemůžou být přátelé. to bBella odmítá přjmout a tak trochu se pohádají. Bella si totiž myslí, že se přidal k "Samově gangu" o kterém jí vyprávěl a kterého se ál. Všechno ale bylo jinak než si myslel. Jacob se totiž poprvé proměnil ve vlkodlaka ten den, kdy přijel z kina. Jeho otec něco řekl a Jacob mu málem ukousnul hlavu. Tu noc se vkrade k Belle do pokoje a řekne jí, že ona ví co je zač a že si musí jenom vzpomenout. Že jí to řekl ten samí den, kdy jí řekl, že Cullenovi jsou upíři. Bella protože je pozdě v noci si nemůže vzpomenout, ale v noci má sen. Je v něm Edward jako upír a Sam jako vlkodlak. Dojde jí pravda o Jacobovi. A okamžitě si to dá do souvislosti s mizejícím obyvatelemi města. Myslí si, že je vlci zabíjejí. Ve skutečnosti se však okolo potlouká Victorie s Laurentem. Druhý den brzy ráno jede Bella do La Push a řekne Jacobovi, že ví co je a že je to vrah. Ptá se ho jestli je opravdu nutné zabíjet lidi. Jake s myslí, že jí vadí, že je vlkodlak a řekne jí že je pokrytec. Nakonec se jejich malé nedorozumnění vyjasní a oni se opět přátelí. Bella se během jednoho dne v La Push nudí a rpozhodne se pro zábavu a taky proto, aby zase slyšela Edwardův hlas skočit z útesu. Už předtím odtud viděla skákat kluky ze zdejší rezervace. Dole však byli proudy se kterými nepočíala a dozajista by se utopila, kdyby jí nezzachránil Jacob. Belle se zdá že vidí oheň, později jí ovšem dojde, že to co viděla nebyl oheň, ale Victoriina hlava. Oba v tu chvíli jí byli tak blízko... Alice, která viděla že Bella skočila, si myslela, že je Bella mrtvá, protože nevidí vlkodlaky a tak nemohla vidět, jak Jake Bells zachránil. Rosalie to zavolá Edwardovi a ten se rozhodne jet do Volterry, protože odmítá žít bez dívky. Alice to vidí jede k Belle domů a společně s Bellou jedou Volterry - upířího královského města. Povede se jim to za minutu dvanáct - a to doslovně. Potom je ale Jane, demetri a Felix Volturi dovedou k Arovi a ostatním. Bella s Culenovými si vyslouží podmínku. Nechají je odejít, pokud slíbí Bellu přeměnit. Edward se začne okamžitě bouřit a Ara uklidní Alice, v jejích vizích je totiž Bella jako upír. Jiná možnost neexistuje. Aro je potěšen a nechá je odejít. Edward v letadle slibuje Belle že jí nikdy neopustí. Ráno když se Bella probouzí si myslí, že je mrtvá nebo že se jí to jenom zdá a Edwardovi trvá dobrou půlhodinu přesvědčit jí o opaku. Nakonec se dostanou až k tomu, že jí má Edward lousnout, což odmítá a tak se Bella rozhodne jít k němu domů a nechat o svém životě hlasovat. Všichni kromě Rosalie a Edwarda jsou pro. Rose, ale tvrdí, že to nedělá kvůli sobě. Jakob nabonzuje Charliemu to o těch motorkách a Bella dostane domácí vězení. Chtěl totiž zsajistit aby se nemohla stýkat s Edwardem. Což se mu nepovede, protože Bella řekne tátovi, že pokud nedovolí Edwardovi chodit za ní tak že se okamžitě stěhuje pryč. Charlie i když nerad souhlasí...

Obálka knihy Stmívání

16. března 2009 v 20:48 | Terushka |  Stmívání
Takže takhle vypadá knížka u nás v ČR....
A tohle je původní obálka....
Tak která se vám líbí víc? =o)

další řetězáček

16. března 2009 v 20:46 | Terushka |  O mně
Tvůj názor na:


Plakát NM

16. března 2009 v 20:38 | Terushka |  Nový měsíc

2. Plakáty NM

16. března 2009 v 20:37 | Terushka |  Nový měsíc

Zatmění má režiséra

16. března 2009 v 20:36 | Terushka |  Zatmění

Okolo režie Zatmění se točilo hodně lidí, ale na internet v podstatě pronikla jen čtyři jména. Chris Weitz (vyvráceno, protože by to vzhledem k presu kolem Nového měsíce nestihl), Drew Barrymore (vyvráceno, protože mluvíme o Drew Barrymore), James Mangold (Walk the Line) a Juan Antonio Bayona (Sirotčinec). Nakonec se tyhle drby kupodivu potvrdily a na režijní stoličku usedne - tramtadadá - Juan Antonio Bayona.
Chráněnec Guillerma del Tora, který před dvěma lety zazářil zmíněným hororem Sirotčinec (u nás tedy o rok později), sice zatím není potvrzen samotným Summitem, ale jeho účast na projektu je hotovou věcí podle Nikki Finke (osoba, která věděla o angažování Chrise Weitze den před ostatními), což mi v tuhle chvíli zní dostatečně důvěryhodně.
Ač jsem jeho počin sám neviděl, přijde mi jako celkem solidní volba, protože by mohl dodat Zatmění potřebnou dávku hutné atmosféry, která bude u hrotícího se souboje vlkodlaků s upíry určitě zapotřebí. Víc vám možná v diskuzi řeknou kolegové, ale teď tam zamiřte Vy a prozraďte mi, jak jste s touhle volbou spokojeni.
Premiéra Zatmění (třetí díl ságy) je plánována už na 30.června 2010 (30.6.2010). Ještě před ním dorazí do kin Nový měsíc (druhý díl ságy), přesneji se tak stane 20. listopadu 2009 (20.11.2009).
článek pochází z gorilla.czTo je super ne:-)Doufám že brzy dojde i na Rozbřesk a půlnoční slunce:-)

Zase lool=)

15. března 2009 v 19:51 | Terushka |  Stmívání
Tak jsem zase byla sama doma:-)
A pustila jsem si už zas Stmívání:-)
Myslim že horečka Twilight mě jen tak nepustí:-)
Tak třeba jsem měla horečku HSM pak Camp Rock , Jonas Brothers , zas HSM 3
a ted Twilight je to báječnej film:-)Moooooooc krásnej je to strašně dojemný:-)
Sem si zase poplakala:-)
Já tipuju že do premiéry New moon uvidím Stmívání minimálně 15x:-D
Tak poprvé včera:-)Nemohla jsem to vydržet pořád jsem na to myslela tak jsem si to zas
pustila mno:-)

Design blogu → twilight

15. března 2009 v 16:18 | Terushka |  Designy blogu
Nojo je to tady:-)Chytla mě horečka Stmívání:-)
A sní přišel i nový design,dělala jsem ho chviličku ale mě příde super co vy na to?:-)

Záhlaví


Stránka
Okraje-Pozadí-